Prolog......
Nigdy nie myślałam ,że tak skończę.
Jako zakochana idiotka ze smokiem na karku.Zabawne!
A myślałam ze miłość nie istnieje , no cóż chyba byłam w błędzie, jak zawsze.
Niestety muszę kończyć, albo jak wolicie zginę. Osobiście wolę ta pierwszą wersję.
Do zobaczenia Alchemiku!
Gwendelon Standen
12 maja 1805r
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz