Obserwatorzy

środa, 25 marca 2015

Prolog......

Nigdy nie myślałam ,że tak skończę.
Jako zakochana idiotka ze smokiem na karku.Zabawne!
A myślałam ze miłość nie istnieje , no cóż chyba byłam w błędzie, jak zawsze.
Niestety muszę kończyć, albo jak wolicie zginę. Osobiście wolę ta pierwszą wersję.
Do zobaczenia Alchemiku!

                                                                                                                    Gwendelon Standen

                                                                                                                     12 maja 1805r

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz