Hej!
Witajcie Alchemicy!
Jestem nie do końca nowa w bloggerze, ale oto mój pierwszy post i będę pisać opowiadania
Uprzejmie proszę o wyłapywanie literówek i z góry przepraszam za brak weny ( to tak na przyszłość).
Alice
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz