Obserwatorzy

środa, 25 marca 2015

Hej!

Witajcie Alchemicy!
Jestem nie do końca nowa w bloggerze, ale oto mój pierwszy post i będę  pisać opowiadania
Uprzejmie proszę o wyłapywanie literówek i z góry przepraszam za brak weny ( to tak na przyszłość).
                                                                                                                           
                                                                                                                           Alice


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz